GPM – Gruplama & Paketleme Makineleri

Paketleme makinelerinin lider markası!

GPM MAKİNE; paketleme, balyalama ve kolileme makinelerini kendi tasarım ve üretim ekibi ile dizayn etmekte ve imal etmektedir. Hem yurtiçi ve hem de yurtdışı pazarındaki müşterilerine sunmaktadır. Paketleme makinelerinde; VOLUMETRİK, VİDALI DOLUM, ÇOK KEFELİ TERAZİLER ve LINEER TERAZİLER gibi dolum üniteleri ile profesyonel çözümler üretmektedir. Bunların yanında Z elevatörler ve çeşitli tip konveyörlerin üretimini de yapmaktadır. Tüm bu makinelerin fabrikalardaki devreye alma işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılır.

Değerlerimiz

Hizmet verdiğimiz sektörler için; en iyi kalitede özgün tasarım makineler üretmek ve uluslararası arenada Türkiye’nin kalite bilinirliğini ve güvenirliliğini arttırmak.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu makine tiplerine göre, satış öncesi ve satış sonrası mükemmellik odaklı en doğru çözümü sunmak. Satış sonrasında makinelerin fabrika içinde imalatta en verimli olacak şekilde çalıştırılmasını sağlamak.

Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir. Bu nedenle sürdürülebilir kaliteyi sağlayabilmek için ürün izleme sistemimiz sayesinde her parça izlenmektedir. Kullandığımız tüm makine kompanentleri dünyaca kabul görmüş markalardan ve dünyanın her yerinde kolay ulaşılabilir malzemeler kullanılarak tasarlanır ve imal edilir. Tüm makinelerimiz müşterilerimize teslim edilmeden önce kendi yerimizde test edilerek kalite kontrolden geçirilir.

Tüm makine parçalarımız hassas CNC makineler ile imal edilmekte ve kalite kontrolleri yine hassas ölçüm cihazları ile yapılmaktadır.